- AVALEHT - - FOORUM - - GALERII -



Postita vastus 
IŽ-ide külgkorvid
Autor Sõnum
omamasin Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 9
Liitunud: Apr 2008
Postitus: #16
RE: IŽ-ide külgkorvid
Katte sees on soon, millest on traat läbi aetud ning selle traadi otsad kinnituvad kroomsanga otste läheduses olevatesse veidi teistsuguse kujuga kõrvadesse. Keskmine kõrv toetab siis omakorda keskelt.
10-06-2008 12:10 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
retro Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 6
Liitunud: May 2008
Postitus: #17
RE: IŽ-ide külgkorvid
aa, et see traat peabki siis naha otstest veidi välja ulatuma. ma mõtlesin, et nahk lihtsalt katki ja traadiotsad turritavad välja. oleks äärepealt uuel kattenahal traadi üleni sinna sisse õmmelnud.

sain ma õigesti aru, et sanga otstes, kus sang kinnitub 6-ste mutritega lahtikäiva "kaane" külge, peaksid olema samasugused aasa moodi eraldi kinnitused, millest läbi kattetraadi otsad pistetakse?
(selle postituse viimane muutmine: 10-06-2008 01:13 PM retro.)
10-06-2008 01:09 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
omamasin Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 9
Liitunud: Apr 2008
Postitus: #18
RE: IŽ-ide külgkorvid
Mälu järgi ütleks, et need pole otseselt sanga otstesse kinnitatud, vaid pigem luugi enda külge keevitatud plekitükikesed, asukohaga sanga otste lähedal. Kerevärvi. Noh enamvähem samal joonel selle su olemasoleva kõrvaga ja vastavalt traadi pikkusele Pilti pole hetkel anda. Kas sul need puuduvad? Jäljetult?
10-06-2008 01:29 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #19
RE: IŽ-ide külgkorvid
Osadel (vanematel?), millel kinnitub klaas kroomitud liistuga, on kattevakstu kinnitus teine - luugi küljes on ca 5 aasa ning kattevakstu küljes vastavad ribad, mis sai sealt aasadest läbi torgata.
12-06-2008 09:43 AM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
retro Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 6
Liitunud: May 2008
Postitus: #20
RE: IŽ-ide külgkorvid
sai korvi klaas poleerimiseks maha võetud ja ennäe - ongi sellised plekist kõrvakesed täiesti olemas. huvitav on see, et korvi sangal on ka äärtes 2 auku, kuhu teoreetiliselt võiks vakstutraadi pista. ilmselt tabas mind kanapimedus, et ma seda varem ei märganud

ahjaa, üks pilt mu Planeta4 mootoriga Jupiter 2K hübriidist:
http://www.rulli.ee/album/photo.php?file...download=1
originaalist on muidugi asi kaugel.
(selle postituse viimane muutmine: 16-06-2008 01:09 PM retro.)
16-06-2008 01:05 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
miilits Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 69
Liitunud: Apr 2008
Postitus: #21
Toungue RE: IŽ-ide külgkorvid
INFORMATSIOONIKS !!!
Mulgimaal e. täpsemalt öeldes Karksi-Nuias on taastamisel IZ-49 külghaagis, seoses eeltooduga, ega kellelgi pole üleliigset rattale kinnituvat kaitsekuplit-ilukilpi (toda, mis võlli otsas käib).
14-07-2008 04:54 AM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #22
RE: IŽ-ide külgkorvid
Lisan ühe fotoseeria Riia tehnikamuuseumis asuvast IZ-49 külgkorvist (ehk siis VP-56). Korvil on näha isegi ilutriipu.


Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
                               
13-10-2008 03:07 PM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
omamasin Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 9
Liitunud: Apr 2008
Postitus: #23
RE: IŽ-ide külgkorvid
Tere

Kas keegi teab, missugune nägi algselt välja külgkorvi VP-65 kate? Kas oli sama värvi, mis istme ja käetugede nahk, kas kasutati keedrit, mis mõõdus ja mis materjalist olid öösid, kas allpool võis mingi vooder olla või oli niisama ühekordne dermatiin, kui lai oli traadi soon jne.
02-09-2009 10:22 AM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #24
RE: IŽ-ide külgkorvid
(02-09-2009 10:22 AM)omamasin Kirjutas:  Tere

Kas keegi teab, missugune nägi algselt välja külgkorvi VP-65 kate?
Tekitan fotod paari päeva jooksul.
02-09-2009 10:31 AM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #25
RE: IŽ-ide külgkorvid
Minu köösneritööde alane sõnavara on kahjuks kehv, nii et ma ei tunne ennast mugavalt sõnade keeder ja öös kasutamisega (saaks aga hea meelega targemaks).
* Oli sama värvi muude dermantiinist vidinatega - käetoed, istmekate, dokumenditasku.
* Mingit voodrit ei olnud
* Kinnituste (arvatavasti keedrite ja ööside?) juures kasutati naturaalnahka
* Traadi soon - kuskohas see olema peab?

Fotod detailidest:

[Pilt: cut2.jpg]
[Pilt: aas1.jpg]

[Pilt: aas2.jpg]
[Pilt: cut1.jpg]
04-09-2009 12:12 AM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
omamasin Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 9
Liitunud: Apr 2008
Postitus: #26
RE: IŽ-ide külgkorvid
Ise ma ka sadulsepatöid ei tunne, aga sadulsepp, kelle juurde ma asjad tegemisse viisin, rääkis selliste sõnadega ja ma siis jätsin meelde :)
Keedriks nimetatakse sellist õmbluste vahele pandavat (plast)riba, vahel vist öeldakse selle kohta ka 'kant'. Sadulal see vähemalt käib, aga kuna mul algne korvi kate ei ole säilinud, siis mõtlesingi, et äkki kasutati ka sellel. Öös on nahka läbivate aukude äärne metalltugevdus, nt. see. Ka seda kasutatakse sadulal, sanga juures. Minu korvikate näeb praegu välja selline , sellel on istmekinnitus lahendatud öösidega ja eestpoolt kinnitub luugi külge läbi soone aetud traadi abil, aga nagu ma juba ütlesin, on see nahk omalooming.
Tegelikult ma juba kahtlustan, et me ei räägigi samast nahast. Minu korvi luugi küljes olevad traadikinnitused ja ka istmel olevad 'nööbid' näevad liiga head välja, et neid isetehtuteks pidada ja Sinu pildil olev kinnitussüsteem tundub kuidagi ebaloogiline. On see ikka kindlalt samasuguse korvi kate?
04-09-2009 09:43 AM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #27
RE: IŽ-ide külgkorvid
(04-09-2009 09:43 AM)omamasin Kirjutas:  Tegelikult ma juba kahtlustan, et me ei räägigi samast nahast. Minu korvi luugi küljes olevad traadikinnitused ja ka istmel olevad 'nööbid' näevad liiga head välja, et neid isetehtuteks pidada ja Sinu pildil olev kinnitussüsteem tundub kuidagi ebaloogiline. On see ikka kindlalt samasuguse korvi kate?
Lugesin teemat uuesti ja ilmselt ei räägigi samast nahast, ilmselt esineski mitut varianti. Mina olen kokku puutunud aga selliste kinnitustega.

Ehk mõnel teisel kasutajal on ka traadikinnitusega kate.
04-09-2009 09:55 AM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Meelis Ära
Banned

Postitusi: 450
Liitunud: Aug 2009
Postitus: #28
Big Grin RE: IŽ-ide külgkorvid
(04-09-2009 09:55 AM)indrek Kirjutas:  
(04-09-2009 09:43 AM)omamasin Kirjutas:  Tegelikult ma juba kahtlustan, et me ei räägigi samast nahast. Minu korvi luugi küljes olevad traadikinnitused ja ka istmel olevad 'nööbid' näevad liiga head välja, et neid isetehtuteks pidada ja Sinu pildil olev kinnitussüsteem tundub kuidagi ebaloogiline. On see ikka kindlalt samasuguse korvi kate?
Lugesin teemat uuesti ja ilmselt ei räägigi samast nahast, ilmselt esineski mitut varianti. Mina olen kokku puutunud aga selliste kinnitustega.

Ehk mõnel teisel kasutajal on ka traadikinnitusega kate.

Siin raskesti identifitseeritava korviga Izh-i pildil on ka selgesti näha need mitu nahast varianti. Kinnitused kahjuks puudu. Kummaga sa Indrek täpsemalt "kokku puutunud" oled ?


Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
   
(selle postituse viimane muutmine: 01-11-2011 10:48 AM Meelis.)
01-11-2011 10:47 AM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kaarel Ära
Tsiklitall

Postitusi: 459
Liitunud: Mar 2008
Postitus: #29
RE: IŽ-ide külgkorvid
:D:D
01-11-2011 12:28 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raigo Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 1
Liitunud: Mar 2012
Postitus: #30
RE: IŽ-ide külgkorvid
Kas 65 aasta planetale peaks külge sobima siis VP-62, mitte 65?
Kas oleks võimalik saada pilte 62-st ja 65-st.
31-03-2012 12:26 AM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum: