- AVALEHT - - FOORUM - - GALERII -



Postita vastus 
Fotod minu kirjakastis (M1A)
Autor Sõnum
indrek
Unregistered

 
Postitus: #1
Fotod minu kirjakastis (M1A)
Eelmise aasta oktoobris sattus minu Tsiklitalli e-mailile üks kiri, mis sisaldas nelja fotot Moskva M-1-A-st, Eestis pildistatud, restaureeritud. Võiks öelda, et täiesti arvestatav tükk. Foto on tehtud mingis motopoes, ma ei ole nii suur spets et selle ära tunneks.

Mingit tekstilist osa kirjaga kaasas ei olnud, kiri tuli aadressilt "Priit" <priit@tarapita.ee>, sinna kirjutades vastust ei saanud.

Äkki keegi oskab kommenteerida?


Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
               
18-04-2008 12:07 AM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Fred Ära
Tsiklitall

Postitusi: 865
Liitunud: Feb 2008
Postitus: #2
RE: Fotod minu kirjakastis
Indrek,

natuke Sherlokit ja pakun, et ratta omanik võiks olla:

[tsenseeritud]

Ja ma väga- väga loodan, et pilt ei olnud tehtud Viljandi motokeskuse kaupluses mis kuu aega tagasi maha põles...
Aga kui sa selle teema praegu üles soojendasid, siis tundub küll, et räägime jälle poodu majas nöörist....

Fred


indrek Kirjutas:Eelmise aasta oktoobris sattus minu Tsiklitalli e-mailile üks kiri, mis sisaldas nelja fotot Moskva M-1-A-st, Eestis pildistatud, restaureeritud, pooleli. Võiks öelda, et täiesti arvestatav tükk. Foto on tehtud mingis motopoes, ma ei ole nii suur spets et selle ära tunneks.

Mingit tekstilist osa kirjaga kaasas ei olnud, kiri tuli aadressilt "Priit" <priit@tarapita.ee>, sinna kirjutades vastust ei saanud.

Äkki keegi oskab kommenteerida?
18-04-2008 08:51 AM
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
jaan Ära
Tsiklitall

Postitusi: 396
Liitunud: Mar 2008
Postitus: #3
RE: Fotod minu kirjakastis
Tere mehed.
Küsin miks on see teema ainult liikmetele?
Katsuge olla.Jaan.
18-04-2008 09:49 AM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #4
RE: Fotod minu kirjakastis
Tõsi, võib olla ka avalikus osas!

Sinna ma ta ka suunasin.

Kontaktandmed jätan privaatsesse ossa.
18-04-2008 09:53 AM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum: