- AVALEHT - - FOORUM - - GALERII -



Postita vastus 
Jawa muuseumid Tšehhis
Autor Sõnum
Fred Ära
Tsiklitall

Postitusi: 865
Liitunud: Feb 2008
Postitus: #1
Jawa muuseumid Tšehhis
Sellekevadise Tšehhi- Austria reisi raames sai külastatud kahte peamist Jawa muuseumi Tšehhimaal, mis mõlemad asuvad Praha külje all (ca 40-50 km).

Esimene asub väikeses külakeses nimega Netvořice. Sissepääs koos pildistamise võimalusega oli ca 100Kc., vaadata on päris palju ja mõned eksemplarid on ka rariteetsed, samas tuleb läheneda kriitilise pilguga, sest kõik tsiklid ei ole taastatud autentsele kujule.
Minu muuseumis tehtud fotod leiab siit

Teine muuseum asub Konopiště's. Pilet koos pildistamisega samuti 100Kc. Tegemist on Jawa tehase ametliku muuseumiga ja tase on oluliselt kõrgem kui eelmainitud Netvořice muuseumil. Vaatamist on seal palju ja muuseum asub kohe Konopiště kindlus-lossi jalamil, kuhu võib need reisikaaslased kes Jawadest suuremat ei hooli, eest ära saata.
Minu muuseumis tehtud fotod leiab siit

Ametlik koduleht mõlema muuseumi kohta

Fred
(selle postituse viimane muutmine: 17-05-2010 11:49 AM Fred.)
17-05-2010 09:52 AM
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
jawa555
Unregistered

 
Postitus: #2
RE: Jawa muuseumid Tšehhis
(17-05-2010 09:52 AM)Fred Kirjutas:  Sellekevadise Tšehhi- Austria reisi raames sai külastatud kahte peamist Jawa muuseumi Tšehhimaal, mis mõlemad asuvad Praha külje all (ca 40-50 km).

Esimene asub väikeses külakeses nimega Netvořice. Sissepääs koos pildistamise võimalusega oli ca 100Kc., vaadata on päris palju ja mõned eksemplarid on ka rariteetsed, samas tuleb läheneda kriitilise pilguga, sest kõik tsiklid ei ole taastatud autentsele kujule.
Minu muuseumis tehtud fotod leiab siit

Teine muuseum asub Konopiště's. Pilet koos pildistamisega samuti 100Kc. Tegemist on Jawa tehase ametliku muuseumiga ja tase on oluliselt kõrgem kui eelmainitud Netvořice muuseumil. Vaatamist on seal palju ja muuseum asub kohe Konopiště kindlus-lossi jalamil, kuhu võib need reisikaaslased kes Jawadest suuremat ei hooli, eest ära saata.
Minu muuseumis tehtud fotod leiab siit

Ametlik koduleht mõlema muuseumi kohta

Fred
vinge reis
01-11-2010 04:03 PM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum: