- AVALEHT - - FOORUM - - GALERII -



Postita vastus 
Foorumi tulevik
Autor Sõnum
siim007 Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 8
Liitunud: Mar 2008
Postitus: #1
Foorumi tulevik
Tere kõik see motopere!

Kuna olen ammu juba tsiklitalli kodulehel külastajana ringi vaadanud ja eelkõige piilunud äärmiselt head pildimaterjali siis otsustasin ka asjade loogiliseks jätkuks foorumiga liituda. Teavad vist ka enamus selle foorumi kasutajad nn. noortefoorumeid: automoto.ee ja motokuur.ee.
Kuid milline on või saab olema tsiklitalli tulevik, kas soovitakse jääda niiöelda kitsa ringi foorumiks või soovitakse laieneda samasuguseks nagu eelpool toodud?
Ja kas selline asi nagu selle foorumi promomine laiemalt võiks kõne alla tulla, sest ausal töeldes praeguse 8 kasutaja juures on foorumis äärmiselt vähe lugeda. Aga tegelikult on järjest vähem ka millestki kirjutada, sest enamus teemad on teistes foorumites läbi sõelutud ja selgeks tehtud.
Minu enda soov oleks, et kuna see foorum on alles tõusmas ning kujunemisjärgus, võiks sellest foorumist saada niiöelda kvaliteetfoorum, kus tõesti räägitakse vanatehnikast, mitte 89. aasta jawadest.

Mida mõtlete teie, kallid kaasfoorumlased?
13-03-2008 08:53 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #2
RE: Foorumi tulevik
Tervitus!

Tänan tagasiside eest!

Üritan lahti seletada pisut foorumi tekitamise tagamaid. Tõepoolest on AMF-is tsikliteemat omajagu lahatud, kuid teema on iseenesest ammendamatu. Seni spetsiaalset vanamoto foorumit Eestis ei olnud. Motokuuri temaatika jääb restaureerimisest paraku väga kõrvale.

Loomulikult on hetkel kasutajate arv väiksevõitu, kuid vanust on sellel samuti vaid nädalapäevade jagu. Uue asja sisseharjutamine nõuab aega. Reklaami koha pealt - ma usun kangekaelselt, et teemast sügavamalt huvitunud ning internetti kasutavatele inimestele ei jää Tsiklitalli kodulehekülg ning sellega kaasnevalt ka foorum märkamatuks. Huviliste ring oluliselt ei muutu aja jooksul. Loodan väga, et keegi minule siinkohal vastu vaidleks!

Liikmete arv ei ole teadagi eesmärgiks, samuti ka postituste arv. Kui laiaks on plaanis foorum kujundada? Minu nägemuses jääb see ikkagi kontsentreeritud nišifoorumiks, mis võib kandideerida kvaliteetfoorumi nimele.

Nii ei jäägi muud kui kutsuda üles foorumi sisulise poolega tegelema ehk siis seda adekvaatse sisuga täitma!
13-03-2008 10:28 PM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
steves Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 18
Liitunud: Mar 2008
Postitus: #3
RE: Foorumi tulevik
to:administraator Indrekule:kas tulevikus oleks siin foorumis selline asi võimalik, et hakata üles panema vanamootorrataste manuaale, mida mujalt internetist ei leia nt:K-55,K-58,K-175 ja paljud teised.
07-04-2008 06:13 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #4
RE: Foorumi tulevik
steves Kirjutas:to:administraator Indrekule:kas tulevikus oleks siin foorumis selline asi võimalik, et hakata üles panema vanamootorrataste manuaale, mida mujalt internetist ei leia nt:K-55,K-58,K-175 ja paljud teised.
Lähitulevikus see vähemalt minu eesmärkide hulka ei kuulu. Raamatu digitaliseerimine on päris mahukas töö. Pealegi ei ole ka autoriõiguse seaduse nõuete täitmisega päris kõik korras, kui me täies mahus manuaale üles riputame.
Ma arvan, et foorumi kasutajate käsutuses olevatest manuaalidest mingi algelise andmebaasi tekitamine oleks mõistlikum, siis saab iga huviline vajadusel vastava liikmega kontakteeruda ning soovitud kirjandusteosest koopia omandada.
08-04-2008 09:06 PM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum: