- AVALEHT - - FOORUM - - GALERII -



Postita vastus 
Küsimus Indrekule
Autor Sõnum
Autorestauraator Ära
Foorumi kasutaja

Postitusi: 6
Liitunud: Mar 2008
Postitus: #1
Küsimus Indrekule
Tere, lugesin ostu-müügi reeglitest:
"Siia foorumisse on lubatud postitada ainult vanavaraga seotud kuulutusi. Eelistatud on mototeemaline vanavara. Vanusepiir on 30 aastat"
Küsimus selline: Kas siin sallitakse ka muu vanavaraga kauplemise kuulutusi?
Mul nimelt mõningad mööbliesemed, millel vanust pea 90 aastat, aga ruumi ja huvipuudusel vaja ära müüa. Vanatehnikainimeste ringkondades on inimesi, keda peale vanasõidukite huvitab ka igasugune muu vanavara, kas võib pakkuda, või jääb ainult vanatehnikaga seonduv?

Terv. Märt Aarne
(selle postituse viimane muutmine: 10-03-2008 01:29 PM Autorestauraator.)
09-03-2008 09:44 PM
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #2
RE: Küsimus Indrekule
Tere, Märt!

Tänan tähelepanu juhtimise eest.

Kuigi alguses oli mõte teha laiem foorum, siis tõmbaks piiri siiski vanatehnika taha, muidu läheb temaatika liiga laiaks. Vanavara alla võib mahutada, kui mõtlema hakata, mida iganes. Nõustun, et ega vana mööbli pakkumiseks just palju foorumeid ei ole.

Ma arvan, et siinkohal võib siiski teha erandi ja lubada kodanik Märdil oma mööbli pakkumine.

Üks märkus veel: selline küsimus ei pea olema adesseeritud personaalselt mulle - mina olen vaid see inimene, kes klubi Internetis asuvaid ruume koristab;). Poliitikaküsimustes võib ka klubi poole pöörduda.
10-03-2008 12:20 AM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
indrek
Unregistered

 
Postitus: #3
RE: Küsimus Indrekule
Muutsin ka veidi foorumi struktuuri, et eristada mototeema muust.
10-03-2008 03:04 AM
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum: