Tsiklitalli foorum

Täisversioon: Kalender 2010
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,
Suvi on käes. Kas keegi saab pakkuda, kuhu võib vana motorattaga sõita?
(11-06-2010 10:10 AM)VVAL Kirjutas: [ -> ]Tere,
Suvi on käes. Kas keegi saab pakkuda, kuhu võib vana motorattaga sõita?

Nagu öeldakse - hea küsimus ! Kuigi eriti aru ei saa mida silmas peetakse. Võib sõita igale poole, kui on tehniliselt korras masin, tehtud vajalikud paberid ning kantud vastavad koormised ja maksud. Muidugi liikluseeskirjade piires.
Seoses küsimusega üks lugu - käisin sõbraga Soomes, sõitsime Helsingist esimese rongiga Tamperesse, rong oli tühi ja sõit ilus. Tagasi sõites oli rong rahvast täis, leidsime mingid istekohad ja toetesime p...sed mah. Siis tuli millalgi üks soomlane ja andis mõista, et need tema kohad. Mina pärisin siis mingis keeles, et kuhu meie võime istuda? Vastas, et üks - kõik kuhu, välja arvatud tema koha peale!
Tsikliga sõitmise küsimuse peale sama jutt. Sõida kuhu tahad! Muidugi kui mõtled mingeid üritusi, huvitavaid paiku või tahad kambas sõita, siis on asi veidi spetsiifilisem. Näiteks sõida homme Türile, seal on Grillfest, Agri 2010 Säreveres ja mõnusalt märg ilm, jahutab mootorit hästi ! Jaanipäeva nädalal tulemas suur vanatehnika sõit läbi Eesti, isegi 2 tk, kui need ei sobi, tee kolmas lisaks ....eks teistel ole ka häid soovitusi, ehk lisavad siia teemasse juurde.
Üldiselt ei tohiks olla vahet kuhu võib vana ja kuhu uue tsikliga sõita, rohkem sõltus su enese huvidest, kuhu tahad ja mis huvitab.
priit, vanatehnikaga seotatud üritustest mõtlesin.
Kust saab infot leida suure vanatehnika sõidust läbi Eestit?

P.S.: Oled sama viisakas, nagu see soomlane.
Kas lõpuks jooksesid rongi taga?
Tere mehed.
Infot suursõidu kohta leiad Vanatehnikaehnika.ee kodukalt.
Katsuge olla.
Jaan.
(11-06-2010 06:55 PM)VVAL Kirjutas: [ -> ]priit, vanatehnikaga seotatud üritustest mõtlesin.
Kust saab infot leida suure vanatehnika sõidust läbi Eestit?

P.S.: Oled sama viisakas, nagu see soomlane.
Kas lõpuks jooksesid rongi taga?

Nagu Jaan kirjutas, võib midagi leida
http://www.vanatehnika.ee/modules.php?na...forum&f=15
teemadest. Selle aasta kohta pole täielikumat kalendrit välja toodud, kuna Suursõit varjutab teised üritused, millede kohta tuleb info jooksvalt. Tuleb ka Unic - Moto vanatsikli üritus jne...

P.S Soomlane oli tegelikult väga viisakas, need olidki tema kohad, nimelt kokkuhoiust ja kohaliku keele mittepiisavast tundmisest olid meil odavamad, ilma kindla istekohata piletid, ise me seda ei teadnud. Leidsime millalgi ikkagi ka istekohad, vahepeal häbenesime küll ka tamburis.

Küll leiad Sinagi häid kohti ja üritusi!
Tagasiside URL